Upcoming matches...
Golf - Wgc Mexico Championship - R2 Matchups
1m
Kevin Kisner 1.95
Kiradech Aphibarnrat 1.82
Basketball - FIBA - World Cup Qualification
28m
Spain 2.44
Latvia 1.56
Tennis - ATP Delray Beach
28m
Andreas Seppi 1.81
Daniel Evans 2.00
Ice Hockey - Slovakian Extraliga
28m
DVTK 3.50
Draw 4.30
Ban Bystrica 1.81
Soccer - German 2 Bundesliga
28m
FC Union Berlin 1.55
Draw 3.90
Arminia Bielefeld 5.60
Handball - Danish HTH Ligaen Women
28m
Aarhus United (w) 5.80
Esbjerg (w) 1.14
Volleyball - FRANCE PRO A MENS
1h 58m
Ajaccio 1.23
Stade Poitevin Poitiers 4.00
Rugby League - UK Super League Match
2h 43m
Huddersfield 3.30
Warrington 1.33
Cricket - Sheffield Shield
4h 28m
New South Wales Blues 1.65
Western Australian Warriors 2.24
Australian Rules - AFLW - Round 4
12h
Geelong Cats W 2.54
Carlton Blues W 1.49
Le Mont St Michel Race 6 - Prix De La Federation Regionale De Basse-normandie
Distance: 2675m
Track: Good
Weather: Fine
Start Time: 11:28 PM

Final Results

Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 7. Fanal Du Garden 32.30 44.90 19.10 - -
4.50 6.10 2.90    
2nd 13. Fortuna Pride 1.70 2.00 5.40    
3rd 4. Fleur De Losque 15.20 12.60 19.90    
#   Runner (Barrier) SUPER + 5% (Win) SUPER + 5% (Place)
1
1. Filou Du Rib
J: J L Cl Dersoir
10.03 2.47
2
2. Felicita D'ecouves
J: S Baude
70.09 16.75
3
3. Far West Du Rib
J: Joel Hallais
18.85 4.05
4
4. Fleur De Losque
J: Ch Clin
70.09 15.91
5
5. Foxtrot Sea
J: C Megissier
17.70 4.15
6
6. Flaubert Gede
J: T Le Beller
2.16 2.05
7
7. Fanal Du Garden
J: L M David
33.87 4.68
8
8. Fighter Dancer
J: A Barrier
51.19 17.70
9
9. Fairy White
J: J Grandin
53.82 16.75
10
10. Feerie Wood
J: Leo Abrivard
68.94 9.61
11
11. French Man
J: J Dubois
36.81 6.88
12
12. Faithful
J: D Thomain
7.83 2.37
13
13. Fortuna Pride
J: Cl Duvaldestin
9.40 1.74
14
14. Fast Des Brousses
J: Y Lebourgeois
35.02 9.30
15
15. Fleo Lila
J: F Anne
51.19 12.24
16
16. Fakir Du Lorault
J: F Lecanu
24.84 5.62
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win and Place (Pays 1,2,3)