Upcoming matches...
Tennis - WTA Zhengzhou 2018 Match
7m
Mai Minokoshi 7.10
Yanina Wickmayer 1.09
Rugby Union - Super Rugby - Week 10
37m
Blues 3.25
Highlanders 1.35
Rugby League - NRL - Round 7
1h 2m
NZ Warriors 2.58
St George Illawarra 1.51
Baseball - Japan Baseball Match
2h 2m
Chiba Lotte Marines (M. Bolsinger) 2.90
Saitama Seibu Lions (Y. Kikuchi) 1.41
Australian Rules - AFL - Round 5
2h 52m
Sydney Swans 1.25
Adelaide Crows 4.00
Soccer - Australian A-League - Playoffs
2h 52m
Melbourne City 1.64
Draw 3.90
Brisbane Roar 4.80
Cricket - County Championship Division One
3h 2m
Essex 1.65
Lancashire 2.24
Basketball - JAPANESE B LEAGUE | MATCH
3h 7m
Brave Thunders Kanagawa 1.35
Tochigi Brex 3.25
Basketball - CHINESE | MATCHES
4h 37m
Liaoning Flying Leopards 1.40
Zhejiang Guangsha Lions 2.92
Ice Hockey - NHL Match
16h
Philadelphia Flyers 3.00
Pittsburgh Penguins 1.39
Meadowlands Race 6 - Meadowlands
Distance: 1609m
Track: Fast
Weather: Fine
Start Time: 12:38 PM

Final Results

Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 7. Abbijade Hanover 4.50 4.40 3.40 - -
1.90 1.50 1.10    
2nd 10. Cousin Mary 1.40 1.04 1.40    
3rd 4. Lady Of Heaven 3.20 2.30 3.10    
Exotics
Quinella (7/10) 4.10  
Exacta (7/10) 11.40  
Trifecta (7,10,4) 82.00  
First Four (7,10,4,2) 878.00  
#   Runner (Barrier) Fixed Win SUPER + 5% (Win) Fixed Place SUPER + 5% (Place)
1
1. Amanderosa
J: Brett Miller
20.10 29.98 3.81 5.41
2
2. Uf Dragon's Queen
J: Anthony Napolitano
37 37.44 5.51 6.36
3
3. Hearts N Flowers
J: Marcus Miller
42 54.55 5.75 6.36
4
4. Lady Of Heaven
J: Jim Marohn Jnr
16.10 20.43 3.21 3.31
5
5. Shesgotthebeat
J: Billy Dobson
27 20.74 5.01 3.73
6
6. Studio One
J: Andy Miller
8.51 6.88 2.21 2.89
7
7. Abbijade Hanover
J: Yannick Gingras
3.11 4.68 1.25 1.95
8
8. Carobbean Pacetry
J: Tyler Buter
6.51 7.51 2.01 1.32
9
9. Glenferrie Bronte N
J: William Mann
47 78.49 8.51 11.19
10
10. Cousin Mary
J: Corey Callahan
2.31 2.16 1.21 1.42
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win and Place (Pays 1,2,3)