Upcoming matches...
Volleyball - FIVB Nations League Womens
1m
Turkey Women 4.00
Serbia Women 1.22
Golf - Fort Worth Invitational - R1 Matchups
7m
Brandt Snedeker 2.32
Francesco Molinari 1.60
Ice Hockey - World Championship Mens
16m
Czech Republic 1.12
Germany 5.50
Baseball - MLB
21m
Philadelphia Phillies (Nola) 1.76
Chicago Cubs (Lester) 2.08
Soccer - FIFA U20 World Cup
31m
Japan U20 3.70
Draw 3.20
Ecuador U20 2.02
Tennis - ATP Geneva
31m
Federico Delbonis 1.71
Albert Ramos-Vinolas 2.14
Basketball - Italy Lega A
31m
Pallacanestro Trieste 1.46
Vanoli Braga Cremona 2.75
Handball - France Div 1
46m
Montpellier 1.42
HBC Nantes 2.87
Rugby League - NRL - Round 11
14h
Manly Sea Eagles 1.41
Gold Coast Titans 2.90
Australian Rules - AFL - Round 10
15h
Sydney Swans 2.70
Collingwood Magpies 1.46
Vincennes Race 7 - Prix De Plesse
Distance: 2850m
Track: Unknown
Weather: Unknown
Start Time: 2:59 AM

Final Results

Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 6. Etoile Du Guivon ND ND ND - -
ND ND ND    
2nd 12. Espagna Sport NSD NSD NSD    
3rd 13. Elma Brador NTD NTD NTD    
#   Runner (Barrier) SUPER + 5% (Win) SUPER + 5% (Place)
1
1. Elline Du Vivier
J: J Dave
49.09 23.79
2
2. Emytis De Monchel
J: F Lagadeuc
30.61 23.79
3
3. Ejane
J: A Garandeau
35.02 17.80
4
4. Enivrante
J: P Ph Ploquin
13.71 3.52
5
5. Escampette
J: D Thomain
16.02 4.68
6
6. Etoile Du Guivon
J: A Lamy
11.19 2.89
7
7. Endorphine
J: Mlle Alexiane Lepage
12.34 1.95
8
8. Etoile Des Forets
J: Julien Raffestin
6.25 2.58
9
9. Elegante Emeraude
J: E Raffin
16.33 4.36
10
10. Europa De Chenu
J: P Y Verva
24.52 11.82
11
11. Etoile De Sia
J: F Desmigneux
25.78 5.41
12
12. Espagna Sport
J: F Nivard
9.30 4.68
13
13. Elma Brador
J: J Asselie
10.45 14.23
14
14. Eternity Rocq
J: B Rochard
26.52 10.14
15
15. Empress Pat
J: A Rebeche
44.58 35.76
16
16. Excelle Star
J: M Mottier
10.87 2.26
17
17. Etoile Pierji
J: A Abrivard
23.26 7.83
18
18. Esther Du Ganep
J: Guillaume Martin
28.83 17.80
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win and Place (Pays 1,2,3)