Upcoming matches...
Tennis - ATP Eastbourne
6m
Jay Clarke 4.30
Ryan Harrison 1.19
Cricket - County Championship Division One
1h 11m
Essex 1.74
Somerset 2.04
Soccer - FIFA World Cup Matches
2h 11m
Saudi Arabia 4.60
Draw 3.50
Egypt 1.82
Basketball - INTERNATIONAL FRIENDLIES
3h 41m
Finland 1.10
Estonia 6.75
Basketball - INTERNATIONAL FRIENDLIES
4h 11m
Latvia 1.69
Russia 2.17
Baseball - MLB
8h 26m
LAA Angels (Skaggs) 1.57
Kansas City Royals (Keller) 2.44
Australian Rules - AFL - Round 15
2d
Richmond 1.60
Sydney Swans 2.34
Rugby League - NRL - Round 16
2d
St George Illawarra 1.30
Parramatta Eels 3.50
Cycling - TdF Green Jersey Matchups
11d
The Field 1.01
Arnaud Demare 15.50
Cycling - TdF Green Jersey Matchups
11d
The Field 1.04
Dylan Groenewegen 9.70
Craon Race 4 - Prix Paul Hieronimus
Distance: 2200m
Track: Soft
Weather: Overcast
Start Time: 11:08 PM

Final Results

Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 3. High Sage 5.30 5.30 5.70 - -
1.80 2.50 2.80    
2nd 7. Private Money 1.30 2.90 2.30    
3rd 6. Monteverde 1.80 1.04 1.60    
Exotics
Quinella (3/7) 16.60  
Exacta (3/7) 45.70  
Trifecta (3,7,6) 82.60  
First Four (3,7,6,11) 181.80  
#   Runner (Barrier) Flucs Fixed Win SUPER + 5% (Win) SUPER + 5% (Place)
1
1. Ken Blood (6) 58kg
J: J Guillochon
13.10 11.61 3.42
2
2. Boduon (3) 58kg
J: S Martino
32 35.02 14.97
3
3. High Sage (7) 58kg
J: C Poirier
6.26 5.52 1.84
4
4. Wakamba (1) 56.5kg
J: S Maillot
16.10 14.23 3.10
5
5. Calmos Jo (11) 56kg
J: J Cabre
20.10 13.29 5.73
6
6. Monteverde (4) 56kg
J: Alex Roussel
2.91 3.42 1.84
7
7. Private Money (2) 56kg
J: A Merou
4.81 5.94 1.32
8
8. Minimiss (5) 54.5kg
J: G Le Devehat
18.10 23.26 6.46
9
9. Zaraganta (9) 54.5kg
J: M Androuin
27 28.20 9.82
10
10. Candyco (13) 54.5kg
J: L Oger
32 49.41 14.44
11
11. Hermangarde (12) 54.5kg
J: F Gavilan
7.51 10.24 3.63
12
12. Hawell D'evaille (10) 54.5kg
J: S Chuette
67 110.73 31.24
13
13. Little Blue (8) 54.5kg
J: Y Barille
47 35.55 7.41
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)