Upcoming matches...
Tennis - Challenger Bangalore
30m
Sasi Kumar Mukund 3.00
Prajnesh Gunneswaran 1.35
Golf - Cme Group Tour Championships - Tournament Matchup
1h 0m
Brooke Henderson 1.96
Charley Hull 1.84
Volleyball - SOUTH KOREA V LEAGUE MENS
2h 0m
KB Stars 1.42
Suwon Kepco Vixtorm 2.85
Soccer - International Friendlies
2h 0m
Uzbekistan 1.57
Draw 3.70
Lebanon 6.00
Basketball - CHINESE
3h 35m
Fujian Sturgeons 1.39
Shandong Tigers 2.90
Cricket - Womens Twenty20 Internationals
7h 0m
India Women 1.01
Ireland Women 19.75
Ice Hockey - RUSSIAN KONTINENTAL
8h 0m
Ak Bars Kazan 3.55
Draw 3.70
CSKA Moscow 1.92
Handball - DENMARK HANDBALL MENS
9h 30m
Bjerringbro-Silkeborg 1.18
Sonderjyske 4.60
Gridiron - NCAAF
15h
Toledo 1.18
Kent State 4.90
Rugby Union - International Rugby Matches
2d
Italy 8.20
Australia 1.07
Craon Race 5 - Prix Jv Auto 53 Ad Expert (prix De Segre)
Distance: 2400m
Track: Soft
Weather: Overcast
Start Time: 11:42 PM

Final Results

Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 7. Hexis 14.00 14.90 12.70 - -
3.00 2.80 3.90    
2nd 3. Spritz Orange 3.30 3.80 5.90    
3rd 4. Lampoon 4.80 4.40 5.10    
Exotics
Quinella (7/3) 87.80  
Exacta (7/3) 155.20  
Trifecta (7,3,4) 1432.80  
First Four (7,3,4,8) 272.00  
#   Runner (Barrier) Flucs Fixed Win SUPER + 5% (Win) SUPER + 5% (Place)
1
1. Emelina Bella (4) 60kg
J: M Androuin
6.51 7.51 2.79
2
2. Reve De Soeurs (8) 60kg
J: J Guillochon
27 33.76 7.51
3
3. Spritz Orange (1) 60kg
J: S Saadi
16.10 19.38 3.42
4
4. Lampoon (11) 59.5kg
J: J Cabre
16.10 18.43 4.99
5
5. Bresilia Sacha (5) 59kg
J: Alex Roussel
5.51 4.47 2.16
6
6. Gold D'aze (10) 59kg
J: A Bourgeais
3.41 3.94 1.95
7
7. Hexis (3) 58.5kg
J: F Lefebvre
10.10 14.65 3.10
8
8. Beep Bop Pelem (6) 57.5kg
J: S Martino
6.51 6.36 2.47
9
9. Vision Rebelle (7) 57kg
J: M Pelletan
11.10 12.76 2.58
10
10. Sidelskie (9) 53.5kg
J: Y Barille
12.10 15.18 3.52
11
11. Bachelors Walk (2) 51kg
J: A Bernard
122 65.47 9.61
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)