Upcoming matches...
Tennis - MIXED AUSTALIAN OPEN DOUBLES
28m
T Babos / M Fucsovics 2.42
N Melichar / B Soares 1.55
Cricket - Bangladesh Premier League
3h 18m
Khulna Titans 2.39
Rangpur Riders 1.58
Soccer - Australian A-League
4h 38m
Melbourne City FC 1.69
Draw 3.80
Western Sydney Wanderers 4.70
Ice Hockey - RUSSIAN KONTINENTAL
4h 48m
Admiral Vladivostok 4.60
Draw 4.70
Avangard Omsk 1.55
Volleyball - RUSSIAN SUPER LEAGUE MENS
7h 48m
Kuzbass Kemerovo 1.10
Gazprom-Yugra 7.00
Volleyball - RUSSIAN SUPER LEAGUE MENS
9h 48m
Yugra Samotlor 7.75
Lokomotiv Novosibirsk 1.08
Basketball - Europe Champions League
13h
Hapoel Jerusalem 1.31
CEZ Nymburk 3.30
Golf - Farmers Insurance Opens - Tournament Matchup
2d
Aaron Wise 2.08
Emiliano Grillo 1.75
Rugby League - NRL - Round 1
51d
Melbourne Storm 1.53
Brisbane Broncos 2.42
Australian Rules - AFL - Round 1
58d
Carlton 5.90
Richmond 1.11
Durbanville Race 6 - Supabets 0861 76 22 37 Fm 69 Handicap (f M)
Distance: 1600m
Track: Good
Weather: Fine
Start Time: 1:50 AM

Final Results

Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 10. Grandiflora 36.80 45.20 23 - -
8.10 9.50 8.30    
2nd 6. Kawakami 1.70 1.80 1.10    
3rd 1. Rock On Wood 5.70 5.10 6.20    
Exotics
Quinella (10/6) 79.20  
Exacta (10/6) 119.30  
Trifecta (10,6,1) 1686.30  
First Four (10,6,1,7) 11519.40  
#   Runner (Barrier) Flucs Fixed Win SUPER + 5% (Win) SUPER + 5% (Place)
1
1. Rock On Wood (10) 60kg
J: D Dillon
18.10 32.40 5.94
2
2. First Swallow (9) 59.5kg
J: G Cheyne
10.10 13.81 3.52
3
3. Mixed Signals (5) 58.5kg
J: R Munger
8.51 9.09 2.16
4
4. Valderrama (1) 58kg
J: R Khathi
18.10 26.62 5.20
5
5. Suite Francaise (3) 57.5kg
J: A Andrews
7.01 8.35 1.95
6
6. Kawakami (4) 57kg
J: R Fourie
3.61 3.00 1.74
7
7. Delia's Delight (2) 56kg
J: C Orffer
6.26 6.36 1.74
8
8. Gimme London (7) 56kg
J: A Domeyer
3.71 3.42 1.53
9
9. Seattle Sound (8) 54kg
J: C Zackey
16.10 24.10 5.52
10
10. Grandiflora (6) 53.5kg
J: S Mbhele(a2.0)
42 38.59 8.46
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)