Upcoming matches...
Soccer - AFC Champions League
9m
Jeonbuk 1.62
Draw 4.00
Shanghai SIPG 5.30
Tennis - ATP Eastbourne
9m
Guido Pella 3.20
Taylor Fritz 1.34
Table Tennis - European Games Men
9m
Jonathan Groth 1.87
Lei Kou 1.87
Badminton - European Games Mens Doubles
39m
Rasmussen/Astrup 1.11
Maas/Tabeling 6.00
Volleyball - Silver European League
7h 9m
Greece 1.36
Romania 3.00
Baseball - MLB
7h 14m
Chicago White Sox (Lopez) 4.00
Boston Red Sox (Sale) 1.25
Australian Rules - AFL - Round 15
23h
Essendon Bombers 2.50
Greater Western Sydney 1.53
Cricket - World Cup Matches
23h
India 1.27
West Indies 3.70
Rugby League - NRL - Round 15
23h
Wests Tigers 2.62
South Sydney Rabbitohs 1.49
Basketball - European Championship - Women
24h
Sweden (w) 1.19
Montenegro (w) 5.00
Phar Lap Rway Race 3 - Dcash Maiden Dash
Distance: 1200m
Track: Slow8
Weather: Showery
Start Time: 11:02 AM

Final Results

Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 18. Dark Sequoia 16.60 17.70 13.10 - -
4.20 5.60 2.20    
2nd 6. Smart Garden 2.20 2.60 4.30    
3rd 4. Lincoln Zephyr 2.70 3.10 4.00    
Exotics
Quinella (18/6) 50.90  
Exacta (18/6) 164.20  
Trifecta (18,6,4) 1384.10  
First Four (18,6,4,15) 2662.60  
#     Runner (Barrier) Flucs Fixed Win SUPER + 5% (Win) Fixed Place SUPER + 5% (Place)
1 249
Form
1. Bluey's Chance (16) 58.5kg
J: Tanya Jonker(a3.0)T: Kennedy Moore
8.51 8.88 2.61 2.68
2 Form
2. Darci Can (18) 58.5kg
J: Krishna Mudhoo(a1.0)T: K & P Hughes
6.51 7.93 2.31 3.21
3 Form
3. Raff (11) 58.5kg
J: Kin Kwo(a3.0)T: N F Ridley
3.11 3.63 1.44 1.74
4 Form
4. Lincoln Zephyr (8) 58.5kg
J: Jacob LowryT: C L Trembath
10.10 8.67 2.81 2.79
5 Form
5. Zagreb (15) 58.5kg
J: Andrew CalderT: N F Ridley
7.51 10.14 2.51 3.52
6 65x
Form
6. Smart Garden (1) 56.5kg
J: Terry MoseleyT: L J Stewart
12.10 7.30 3.01 2.26
7 37x
Form
7. Stella Daze 56.5kg
Scratched
8 08x
Form
8. Scandalous 56.5kg
Scratched
9 0
Form
9. Nifty (10) 56.5kg
J: Lee CallawayT: Steven Woodsford
27 27.25 5.01 6.57
10 70x
Form
10. Cinnamon Kiss 56.5kg
Scratched
11 00
Form
11. Hermano Rose (5) 56.5kg
J: Samantha CollettT: Christopher Butt
27 19.69 5.01 4.89
12 Form
12. Rakahe Lady (4) 56.5kg
J: Jason LakingT: Ms E Wilson
37 34.6 6.01 8.56
13 Form
13. Skye Rose 56.5kg
Scratched
14 0
Form
14. Xanthia 56.5kg
Scratched
15 x60
Form
15. Smoke 'n Pumpkin (2) 56.5kg
J: Shafiq RusofT: Kennedy Moore
18.10 16.75 4.01 4.36
16 807
Form
16. Show 'n' Go 58.5kg
Scratched
17 0x0
Form
17. Lunar Lady (14) 56.5kg
J: Amanda MorganT: M & M Pitman
18.10 21.58 4.41 4.99
18 00x
Form
18. Dark Sequoia (3) 56.5kg
J: Zinjete Moki(a3.0)T: Michael Daly
14.10 17.38 3.61 4.36
19 x00
Form
19. Yippieyioh 58.5kg
Scratched
20 x53
Form
20. Quattro Katie 54kg
Scratched
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)