Upcoming matches...
Baseball - Mexico
11m
Bravos De Leon 3.80
Toros de Tijuana 1.27
Water Polo - World Championships
1h 6m
South Africa 3.10
Draw 8.50
New Zealand 1.50
Tennis - Challenger Nur-Sultan
2h 36m
Aleksandr Nedovyesov 1.42
Facundo Mena 2.78
Volleyball - U23 Asian Championship Women
3h 6m
China U23 (w) 1.002
New Zealand U23 (w) 21
Soccer - Philippines PFL
5h 6m
Ceres 1.01
Draw 26
Global FC 41
Basketball - Philippines PBA Commissioners Cup
6h 6m
San Miguel Beermen 1.29
Meralco Bolts 3.60
Handball - European U19 Championships B Women
7h 36m
Finland U19 (w) 1.06
Bosnia and Herzegovina U19 (w) 7.50
Cycling - Tour De France Stage 11 Matchups
9h 11m
Alberto Bettiol 2.04
Oliver Naesen 1.78
Rugby League - NRL - Round 18
31h
Brisbane Broncos 1.36
Canterbury Bulldogs 3.10
Cricket - Vitality T20 Blast
38h
Middlesex 1.73
Essex 2.10
Randwick Race 6 - Tab.com.au Handicap
Distance: 2400m
Track: Good4
Weather: Fine
Start Time: 3:56 PM

Final Results

Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 3. Mazaz 7.60 7.50 7.70 7.50 9.50
2.60 2.60 2.60    
2nd 9. Earth Angel 3.10 2.60 2.60    
3rd 8. Equipped 2.50 3.30 3.40    
Exotics
Quinella (3/9) 32.00  
Exacta (3/9) 56.60  
Trifecta (3,9,8) 487.40  
First Four (3,9,8,15) 5314.90  
#     Runner (Barrier) Flucs Fixed Win Best Tote + Start Price Fixed Place Best of 3 Totes (Place)
1 668
Form
1. Oncidium Ruler 61kg
Scratched
2 4x5
Form
2. Follow Suit (7) 60.5kg
J: Sam Weatherley(a1.5)T: C J Waller
9 11 12 13 14.10 14.20 3.91 4.10
3 127
Form
3. Mazaz (3) 59.5kg
J: Kathy O'haraT: C J Waller
9.5 7.5 8 7.5 8.01 7.70 2.71 2.60
4 596
Form
4. Drochaid 59kg
Scratched
5 433
Form
5. Solo Mission (10) 58.5kg
J: Jay FordT: C J Waller
5 6 5 5.5 5.51 5.50 2.06 2.20
6 990
Form
6. Beijing Board (19) 57.5kg
J: Koby JenningsT: Richard Litt
81 61 71 61 77 96.5 12.10 21.8
7 121
Form
7. Tunero 57kg
Scratched
8 517
Form
8. Equipped (11) 56.5kg
J: Robbie Dolan(a3.0)T: J G Sargent
9 11 9.5 9 9.01 9.10 3.01 3.40
9 402
Form
9. Earth Angel (2) 56kg
J: Tom MarquandT: D & B Hayes & T Dabernig
10 8.5 9 8.5 8.01 9.50 2.91 3.10
10 412
Form
10. Devil's Lair (6) 56kg
J: Glyn SchofieldT: C J Waller
4.8 5 5.5 6 6.01 6.00 2.31 2.40
11 583
Form
11. Dusk Falls (9) 55kg
J: Linda MeechT: Matthew Smith
21 19 20 21 32 23.3 6.26 5.90
12 163
Form
12. Allzin (5) 54kg
J: Peter GrahamT: G M Hoy
31 26 22 31.6 5.01 7.70
13 099
Form
13. Red Dream (14) 53kg
J: Jean Van Overmeire(a2.0)T: P M Perry
51 61 71 81 102 85.2 14.10 16.80
14 641
Form
14. Vihari (4) 52kg
J: Serg LisnyyT: P M Perry
6 6.5 7 7.5 7.51 7.50 2.71 2.90
15 723
Form
15. Curata Princess (8) 52kg
J: Brock Ryan(a3.0)T: R & L Price
15 16 15 16.10 17.10 4.41 5.10
16 411
Form
16. Yuralla Boy (17) 52kg
J: Mikayla Weir(a3.0)T: T S Howlett
51 61 51 41 52 52.9 10.10 11.60
17 435
Form
17. He's Imposing (16) 53kg
J: N RT: Joseph Pride
10 16 17 18 20.1 18.00 5.26 5.50
18 233
Form
18. Celebrator 52kg
Scratched
19 347
Form
19. Lord Chamberlain 53kg
Scratched
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)