Upcoming matches...
Rugby League - QLD Cup - Grand Final
13m
PNG Hunters 2.14
Sunshine Coast Falcons 1.70
Tennis - WTA Wuhan | Matches
18m
Magda Linette 2.46
Anett Kontaveit 1.52
Australian Rules - WAFL - Grand Final
1h 38m
Peel Thunder 1.59
Subiaco 2.34
Cycling - World Champs | Mens Road Race Matchups
2h 53m
Alexander Kristoff (NOR) 1.78
Fernando Gaviria (COL) 2.05
Soccer - Russian Premier League
3h 18m
FC Ufa 2.16
Draw 2.85
FC Arsenal Tula 3.50
Baseball - Japan Baseball Match
3h 48m
Yokohama Bay Stars (S. Imanaga) 1.75
Hanshin Tigers (Y. Iwasada) 2.08
Gridiron - NFL - Week 3
8h 18m
Baltimore Ravens 1.58
Jacksonville Jaguars 2.40
Rugby Union - Aviva Premiership Match
8h 48m
Exeter Chiefs 1.39
Wasps 3.00
Basketball - FIBA Europe Cup Match
11h
Bnei Herzliya 1.29
BM Slam Stal Ostrow Wielkopolski 3.25
Australian Rules Futures - 2017 AFL Brownlow Medal
27h
2017 AFL Brownlow Medal -
Click To See Markets 1.01
Saint Cloud Race 6 - Prix Du Square Des Batignolles
Distance: 2500m
Track: Soft
Weather: Showery
Start Time: 2:48 AM

Final Results

Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 12. Waldenon ND ND ND - -
ND ND ND    
2nd 7. Calajani NSD NSD NSD    
3rd 11. Ernie NTD NTD NTD    
#   Runner (Barrier) Flucs Fixed Win SUPER + 5% (Win) SUPER + 5% (Place)
1
1. Nargis Queen (9) 60kg
J: C Stefan
7.01 7.20 3.10
2
2. Franko Folie (7) 60kg
J: Pc Boudot
3.91 5.52 2.05
3
3. Kytalpha's Sun (2) 60kg
J: F Lefebvre
8.01 6.46 1.95
4
4. Debt Of Honour (8) 60kg
J: S Maillot
7.01 10.87 3.94
5
5. Conte Fleurette (1) 59.5kg
J: C Cornet
16.10 9.82 4.89
6
6. Ernestine (3) 59kg
J: J Moutard
10.10 11.82 3.73
7
7. Calajani (11) 59kg
J: A Massin
10.10 11.71 3.52
8
8. Bella Noche (6) 59kg
J: E Hardouin
12.10 16.54 3.00
9
9. Gaea (12) 58.5kg
J: A Coutier
11.10 7.62 2.58
10
10. Magic Mc Henry (10) 58kg
J: C Soumillon
- WT+5% PT+5%
11
11. Ernie (4) 57.5kg
J: G Mosse
11.10 13.08 3.94
12
12. Waldenon (5) 57.5kg
J: A Didon-yahlali
47 49.72 6.88
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)