Upcoming matches...
Tennis - WTA Zhengzhou 2018 Match
17m
Mai Minokoshi 7.10
Yanina Wickmayer 1.09
Rugby Union - Super Rugby - Week 10
47m
Blues 3.25
Highlanders 1.35
Rugby League - NRL - Round 7
1h 12m
NZ Warriors 2.58
St George Illawarra 1.51
Baseball - Japan Baseball Match
2h 12m
Chiba Lotte Marines (M. Bolsinger) 2.90
Saitama Seibu Lions (Y. Kikuchi) 1.41
Australian Rules - AFL - Round 5
3h 2m
Sydney Swans 1.25
Adelaide Crows 4.00
Soccer - Australian A-League - Playoffs
3h 2m
Melbourne City 1.64
Draw 3.90
Brisbane Roar 4.80
Cricket - County Championship Division One
3h 12m
Essex 1.65
Lancashire 2.24
Basketball - JAPANESE B LEAGUE | MATCH
3h 17m
Brave Thunders Kanagawa 1.35
Tochigi Brex 3.25
Basketball - CHINESE | MATCHES
4h 47m
Liaoning Flying Leopards 1.40
Zhejiang Guangsha Lions 2.92
Ice Hockey - NHL Match
16h
Philadelphia Flyers 3.00
Pittsburgh Penguins 1.39
Trentham Race 5 - The Hanley Formula Premier
Distance: 2100m
Track: Dead5
Weather: Fine
Start Time: 1:23 PM

Final Results

Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 6. Makdanife 8.80 10.90 9.70 - -
2.30 3.30 2.50    
2nd 2. Felaar 1.50 1.20 1.80    
3rd 8. Dream Dancer 3.90 3.70 5.00    
Exotics
Quinella (6/2) 10.10  
Exacta (6/2) 45.20  
Trifecta (6,2,8) 311.40  
First Four (6,2,8,11) 2096.20  
#     Runner (Barrier) Flucs SUPER + 5% (Win) SUPER + 5% (Place)
1 063
Form
1. Alarmist (2) 59.5kg
J: Alex Shin(a4.0)T: C J Bothwell
23.05 4.89
2 321
Form
2. Felaar (18) 59kg
J: Danielle JohnsonT: S B Marsh
2.37 1.53
3 147
Form
3. Georgethefifth (14) 59kg
J: Tony AllanT: C R Isdale
52.24 11.40
4 337
Form
4. Go To Man (8) 59kg
J: Shaun Mckay(a)T: R M Connors
15.70 3.63
5 099
Form
5. Arite Guru (15) 58kg
J: Amber Sims(a3.0)T: J Williams
102.22 22.74
6 043
Form
6. Makdanife (4) 58kg
J: Leith InnesT: N W Tiley
9.19 2.37
7 957
Form
7. Black Sav (16) 57.5kg
J: Michael ColemanT: Ms L Latta
19.27 4.78
8 543
Form
8. Dream Dancer (19) 57.5kg
J: Michael McnabT: C J Bothwell
15.70 4.05
9 568
Form
9. Ringmaster (3) 57.5kg
J: Mark HillsT: E & J Rayner
62.11 12.55
10 213
Form
10. Cottoneva (6) 57kg
J: Jason WaddellT: S A Sharrock
27.46 5.52
11 513
Form
11. Korakonui (7) 57kg
J: Alysha CollettT: R R Manning
8.88 2.79
12 314
Form
12. Spree (5) 57kg
J: Samantha CollettT: Ms D Guy
7.20 2.37
13 284
Form
13. Stumblin In (17) 57kg
J: Sam SprattT: W J Thurlow
52.87 11.50
14 362
Form
14. Nadiasstar (20) 56.5kg
J: Dylan TurnerT: G R Vile
35.97 7.41
15 851
Form
15. Suffign (12) 56.5kg
J: Trudy ThorntonT: S M Hamill
77.86 17.07
16 858
Form
16. Pathfinder (13) 55.5kg
J: Darryl BradleyT: Ms R Frost
115.14 23.26
17 079
Form
17. Constant Barrage 57.5kg
Scratched
18 626
Form
18. Wilijonmcbride 57kg
Scratched
19 208
Form
19. Battle Kat 54.5kg
Scratched
20 606
Form
20. Mr Darcee's Gold 56kg
Scratched
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)