Upcoming matches...
Baseball - Japan
10m
Orix Buffaloes (T. Yamaoka) 2.54
Chiba Lotte Marines (M. Bolsinger) 1.51
Rugby League - QLD Cup - Round 19
10m
Souths Logan 1.33
Wynnum Manly 3.30
Tennis - Challenger Astana
15m
Sebastian Ofner 2.04
Alexei Popyrin 1.70
Golf - Open Championship - R3 Matchups
35m
Rhys Enoch 3.50
Patrick Reed 1.30
Soccer - Korean K League Challenge
1h 10m
Suwon City 4.20
Draw 3.10
Asan Mugunghwa 1.97
Australian Rules - AFL - Round 18
1h 35m
Brisbane Lions 2.38
Adelaide Crows 1.59
Rugby Union - Super Rugby Quarter Finals
2h 15m
Waratahs 2.24
Highlanders 1.65
Cycling - Tour de France - Stage 14 Matchup
3h 15m
Adam Yates 1.56
Bauke Mollema 2.42
Cycling - Tour de France - Stage 14 Matchup
3h 15m
Daniel Navarro 2.30
Pierre Rolland 1.62
Gridiron - CFL
12h
Toronto Argonauts 2.18
Winnipeg Blue Bombers 1.68
Vaal - Saf Race 1 - Saf Race 1 - Itsarush.co.za Welcomes You Workriders Maiden Plate
Distance: 1400m
Track: Good
Weather: Fine
Start Time: 8:10 PM

Final Results

Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 4. Kiss Me Stupid 9.20 8.70 8.70 - -
2.30 2.20 2.10    
2nd 1. Pachanga 1.04 1.04 1.20    
3rd 2. Petite Aime 1.40 1.30 1.40    
Exotics
Quinella (4/1) 8.40  
Exacta (4/1) 20.30  
Trifecta (4,1,2) 53.90  
First Four (4,1,2,3) 144.70  
#   Runner (Barrier) Flucs Fixed Win SUPER + 5% (Win) Fixed Place SUPER + 5% (Place)
1
1. Pachanga (10) 60kg
J: X Tshayisa
1.76 1.95 1.11 1.04
2
2. Petite Aime (8) 60kg
J: G Dadamasi
3.51 3.31 1.33 1.42
3
3. Sing And Dance (5) 60kg
J: C Machaelie
7.51 8.77 2.11 1.84
4
4. Kiss Me Stupid (6) 60kg
J: S Mosia
8.51 9.61 2.16 2.37
5
5. Old Oak (4) 60kg
J: F Semela
32 32.82 5.26 6.67
6
6. Blind Side (9) 60kg
J: T Ncume
47 71.88 7.01 12.34
7
7. Cryptic Philly (3) 56kg
J: T Matsoele
37 41.64 5.75 9.09
8
8. Detour (1) 56kg
J: V Sithetho
32 29.67 5.51 6.88
9
9. Red Beach (2) 56kg
J: J Gwingwizha
27 32.92 4.81 6.36
10
10. She's Tailor Made (7) 56kg
J: B Cossa
22 17.28 4.11 4.15
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)