Upcoming matches...
Rugby Union - Aviva Premiership
3m
Saracens 1.55
Exeter Chiefs 2.44
Soccer - Swedish Allsvenskanliga
3m
AIK 1.59
Draw 3.80
IFK Norrkoping 5.80
Volleyball - NATIONS LEAGUE MENS
3m
Italy 2.68
Brazil 1.48
Basketball - Russia
18m
Lokomotiv Kuban 2.08
BC Khimki Moscow 1.75
Golf - Fort Worth Invitational R3 Matchups
54m
Jimmy Walker 1.74
Russell Knox 2.08
Rugby League - UK Super League
2h 3m
Catalans Dragons 1.76
Leeds Rhinos 2.06
Baseball - MLB
3h 8m
Atlanta Braves (Newcomb) 2.14
Boston Red Sox (Pomeranz) 1.73
Australian Rules - AFL - Round 10
13h
Hawthorn 2.28
West Coast 1.64
Tennis - French Open
19h
Alexandra Dulgheru 2.12
Christina McHale 1.73
Cricket - Royal London One-Day Cup
20h
Essex 1.90
Surrey 1.90
Valparaiso Race 8 - Rafael Y Juan Bernal H.
Distance: 1100m
Track: Dirt
Weather: Fine
Start Time: 10:30 AM

Final Results

Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 5. Asdrubal Barca 19.20 18.10 18.70 - -
3.90 5.00 4.60    
2nd 12. The Chosen 1.20 2.10 2.70    
3rd 2. Electrizante 3.80 2.70 4.60    
Exotics
Quinella (5/12) 51.90  
Exacta (5/12) 106.00  
Trifecta (5,12,2) 1471.20  
#   Runner (Barrier) Flucs SUPER + 5% (Win) SUPER + 5% (Place)
1
1. Bennus (1) 56kg
J: Miguel Gutierrez Badilla
2.26 1.84
2
2. Electrizante (2) 56kg
J: Alejandro Maureira Lopez
13.08 3.94
3
3. Lago Galletue (3) 56kg
J: Jorge Baeza Riveros
52.14 10.03
4
4. Jonasito (4) 55kg
J: Guillermo Perez Astudillo
48.15 9.72
5
5. Asdrubal Barca (5) 54kg
J: Rafael Cisternas Ayala
20.11 4.05
6
6. Alpina Team (6) 54kg
J: Jose Villablanca Chandia
8.14 2.26
7
7. Prometeus (7) 58kg
J: Gerald Rodriguez Sepulveda
32.29 9.72
8
8. La Chinita (8) 55kg
J: Francisco Bernal Pailamilla
24.31 6.78
9
9. Vitalita (9) 57kg
J: Nicolas Castro Osorio
53.61 8.46
10
10. Song Of Baby (10) 56kg
J: Rodolfo Fuenzalida Garcia
13.39 2.47
11
11. Narizona (11) 56kg
J: Jonathan Castillo Tapia
25.68 4.36
12
12. The Chosen (12) 58kg
J: Israel Villagran Castillo
4.78 1.21
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)