Upcoming matches...
Australian Rules - AFL - Round 22
1m
West Coast 1.72
Melbourne Demons 2.14
Rugby League - NRL - Round 23
51m
Canberra Raiders 2.78
Sydney Roosters 1.45
Golf - Nordea Masters - R4 Matchups
2h 19m
Matthieu Pavon 1.90
Tom Lewis 1.90
Baseball - Japan
2h 41m
Chiba Lotte Marines (A. Taneichi) 2.12
Tohoku Rakuten Golden Eagles (W. Karashima) 1.71
Soccer - Japanese J-League
3h 41m
Nagoya Grampus 2.68
Draw 3.35
Sagan Tosu 2.48
Cycling - EuroEyes Cyclassics - Race Matchups
4h 6m
Alexander Porsev 1.96
R Tleubayev 1.84
Cricket - 3rd Test - England v India
4h 41m
England 2.54
Draw 4.80
India 2.10
Volleyball - EUROPEAN CHAMPIONSHIP QUALIFICATION - WOMEN
5h 11m
Spain (w) 1.61
Romania (w) 2.34
Tennis - Challenger Meerbusch
7h 11m
Jan Choinski 2.24
Filip Horansky 1.58
Volleyball - EUROPEAN CHAMPIONSHIP QUALIFICATION - WOMEN
8h 41m
Portugal (w) 3.45
France (w) 1.32
Vichy Race 2 - Prix Francois Mathet (prix De La Minardiere)
Distance: 1400m
Track: Soft
Weather: Fine
Start Time: 9:12 PM

Final Results

Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 3. Pappalino 6.30 4.90 3.20 - -
1.40 2.00 2.30    
2nd 2. Vysotsky 2.80 5.50 3.00    
3rd 6. Antigua Biwi 2.30 2.30 2.60    
Exotics
Quinella (3/2) 39.50  
Exacta (3/2) 86.00  
Trifecta (3,2,6) 340.40  
First Four (3,2,6,4) 1765.60  
#   Runner (Barrier) Flucs Fixed Win SUPER + 5% (Win) SUPER + 5% (Place)
1
1. Alpatkinoss 58kg
Scratched
2
2. Vysotsky (10) 58kg
J: T Huet
18.10 19.48 2.89
3
3. Pappalino (1) 58kg
J: G Millet
4.81 6.57 1.42
4
4. Satanique (11) 58kg
J: M Forest
13.10 15.81 2.68
5
5. Tulfarris 58kg
Scratched
6
6. Antigua Biwi (9) 58kg
J: E Corallo
6.26 6.57 2.37
7
7. Matista (6) 58kg
J: V Cheminaud
4.81 6.67 1.84
8
8. Gold Bianco (4) 58kg
J: S Maillot
15.10 22.63 6.88
9
9. Nemo (5) 56kg
J: P Foret
42 68.62 13.08
10
10. Booster Dore (8) 56kg
J: T Piccone
18.10 29.46 9.19
11
11. Military Respect (7) 56kg
J: J Auge
2.81 2.47 2.16
12
12. Kylhead (12) 56kg
J: N Perret
11.10 12.55 3.52
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win, Eachway and Place (Pays 1,2,3)