Upcoming matches...
Tennis - ATP Zhuhai
10m
Adrian Mannarino 1.32
Ze Zhang 3.35
Ice Hockey - Russian KHL
1h 0m
Novosibirsk 3.85
Draw 4.30
Kazan 1.75
Soccer - Bulgarian Parva Liga
3h 0m
Etar 1.44
Draw 4.00
Vitosha 6.00
Handball - Swedish Handbollsligan
5h 30m
Helsingborg 4.10
Ystads IF 1.24
Handball - Swedish Handbollsligan
5h 30m
IFK Ystads 2.53
Malmo 1.53
Cricket - Caribbean Premier League
10h
Barbados Tridents 2.20
Jamaica Tallawahs 1.67
Baseball - MLB
11h
Philadelphia Phillies (Eflin) 2.68
Washington Nationals (Corbin) 1.48
Gridiron - NFL - Week 3
12h
Chicago Bears 1.39
Washington Redskins 3.10
Cycling - World Championship U23 Time Trial - Matchups
21h
Antonio Puppio 2.46
Ian Garrison 1.54
Rugby Union - World Cup
22h
Russia 16.75
Samoa 1.01
Wingatui Race 7 - Wingatui Event Centre 65 1200
Distance: 1200m
Track: Heavy11
Weather: Fine
Start Time: 1:42 PM

Final Results

Winners STAB NSWTAB TATTS SP TF
1st 11. Stella Daze 15.90 16.10 13.90 - -
5.00 4.60 3.80    
2nd 1. Vice Marshall 3.80 4.30 4.10    
3rd 3. Free And Easy 2.70 2.50 2.70    
Exotics
Quinella (11/1) 95.30  
Exacta (11/1) 209.70  
Trifecta (11,1,3) 2469.50  
First Four (11,1,3,4) 5208.90  
#     Runner (Barrier) Flucs Fixed Win SUPER + 5% (Win) Fixed Place SUPER + 5% (Place)
1 445
Form
1. Vice Marshall (3) 60kg
J: Sanu Toolooa(a3.0)T: Ms S Clark
13.00 14.86 3.80 3.94
2 54x
Form
2. Devious (11) 59kg
J: Brett Murray(a2.0)T: S Kennedy & A Furlong
3.00 3.10 1.45 1.74
3 53x
Form
3. Free And Easy (6) 57.5kg
J: Lee CallawayT: N & B Blatch
8.00 8.46 2.60 2.79
4 900
Form
4. Omar (1) 56.5kg
J: Kylie WilliamsT: Michael Daly
34 39.22 8.50 7.93
5 0x0
Form
5. Drumspirit (9) 56kg
J: Courtney BarnesT: L A Beck
18.00 23.58 5.00 5.52
6 7x5
Form
6. Fine Bouquet (7) 56kg
J: Bb Hong(a3.0)T: Ms A Hoffman
10.00 13.08 3.10 3.31
7 604
Form
7. Tachibana (4) 56kg
J: Rohan Mudhoo(a3.0)T: J R Dalton
6.00 6.57 2.15 2.16
8 970
Form
8. Don't Be Cheeky (5) 56kg
J: Amless Bohorun(a3.0)T: S D Blair-edie
21 32.19 5.50 6.36
9 094
Form
9. Miroslava (2) 54.5kg
J: Rahul Beeharry(a3.0)T: Kennedy Moore
7.50 7.83 2.50 2.37
10 603
Form
10. Boyslightup (8) 54kg
J: Krishna MudhooT: Ms A Frye
13.00 13.92 3.80 3.84
11 057
Form
11. Stella Daze (12) 54kg
J: Kozzi Asano(a3.0)T: Ms N Lloyd
17.00 16.65 4.80 5.20
12 x78
Form
12. Knutquacker (10) 54kg
J: Jasmine Fawcett(a1.0)T: E E Winsloe
19.00 19.80 5.00 4.99
Sort By Number Sort By Dividend Sort By Name
Win and Place (Pays 1,2,3)